معاونت آموزشی جهاددانشگاهی-واحد هنر

آغاز ثبت نام ترم زمستان دوره تربیت مربی هنر کودک

دوره تربیت مربی هنر کودک جهاددانشگاهی هنر

در حال حاضر دوره تربیت مربی مهدهای کودک توسط جهاددانشگاهی اجرا می شود و سالانه علاقه مندان بسیاری در این دوره شرکت می کنند. به دلیل محدودیت زمانی جهت پرداختن به مباحث دوره زمان کافی برای ورود به مباحث هنری در دوره مذکور وجود ندارد و نظر به اهمیت و جایگاه آموزش مباحث هنری در فرآیند رشد کودکان و پرورش مهارت های خلاقانه در آن ها، جهاددانشگاهی در تلاش است در راستای دوره مذکور مربیان کارآزموده و مجری برای پرورش و تربیت کودکان تربیت نماید. جهاددانشگاهی هنر برای اولین بار در کشور دوره آموزشی تربیت مربی هنر کودک را تدوین نموده و برای کمک به نظام آموزشی مراکز پیش دبستانی، این دوره آموزشی را برای جوانان علاقمند و جویای کار در این حوزه برگزار می کند.

فراگیران با شرکت در دوره‌ آموزشی "تربیت مربی هنر کودک" می‌توانند در مدارس و مراکز پیش از دبستان، مهدهای کودک و سایر مراکز تربیتی از جمله خانه‌های کودک، فرهنگسراها، سراهای محله‌ها و آتلیه‌های هنری به آموزش مباحث هنر کودکان و پرورش مهارت‌های خلاقیت در کودکان بپردازند.

کلاس‌های آموزشی "تربیت مربی هنر کودک" ترم زمستان در مرکز آموزش‌های تخصصی جهاددانشگاهی هنر از 19 بهمن 96 آغاز و تا اوایل اردیبهشت ماه97 ادامه خواهد داشت. ثبت‌نام در این دوره‌ نیز به‌صورت الکترونیکی و از طریق وب‌سایت‌های www.jdart.irوwww.jdhonar.ir امکان‌پذیر خواهد بود و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن¬های 02188328652-5  و 09226503155  تماس حاصل فرمایید.

با ما همراه باشید morabihonarkodak@

تماس با ما

آدرس :

خیابان انقلاب، دروازه دولت، خیابان خاقانی، شماره 81

  • شماره تماس : 5-88328652-021

درباره ما:

جهاد دانشگاهی واحد هنر با پشتوانه 30 سال تجربه و با برخورداری از ظرفیت ای متنوع و به روز ، فعالیت های گسترده ای را در حوزه ارایه خدمات آموزشی ،به عموم افراد جامعه و تامین نیازهای آموزشی دستگاهای و نهاد دهای دولتی و غیر دولتی ارایه مینماید.

با ما در تماس باشید (رونوشت)

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید...
 
telegram       Instagram