معاونت آموزشی جهاددانشگاهی-واحد هنر

کارگاه 2 روزه گریم با نگاهی به روانشناسی شخصیت

جهاددانشگاه واحد هنر برگزار می‌کند:

کارگاه 2 روزه گریم با نگاهی به روانشناسی شخصیت

اسم گریم که می‌آید ذهن همه می‌رود به سمت فیلم و سینما و شخصیت‌های اغراق‌آمیز و غیرواقعی یا حتی بازیگرانی که به کمک این علم هنری در نقش‌های مختلف تاریخی و اسطوره‌ای ایفای نقش کرده‌اند. بعضی‌ها هم که هنری‌تر و تخصصی‌تر به ماجرا نگاه می‌کنند، می‌روند در حال‌وهوای تئاتر و گریم‌های عجیب‌وغریب شخصیت‌های نمایشنامه‌های شکسپیر. اما گریم در واقعیت تنها به تغییر چهره آدم‌ها برای ایفای نقش در مقابل دوربین یا چشمان مشتاق تماشاچیان خلاصه نمی‌شود. گریم مختص بازیگرها نیست تا روزی گوژپشت نوتردام باشند و روز دیگر حضرت حمزه، یک‌بار نقش شخصیت‌های خیالی هری‌ پاتر و آلیس در سرزمین عجایب را بازی کنند و دفعه دیگر در قالبی جدی فرو بروند. یک روز دزد باشند و روز دیگر پلیس، یک روز... صبر کنید!

گریم یک علم است که در هنر تنیده شده و دانستن و کسب مهارت در آن می‌تواند برای همه مفید یا حتی معجزه‌ای در بالا بردن اعتمادبه‌نفس و حضور در اجتماع باشد. انسان‌ها اگر گریم را بر پایه روانشناسی بشناسند، ظاهری مقبول‌تر و جامعه‌پذیرتر برای خود رقم خواهند زد و به دنبال آن اعتمادبه‌نفس بالاتری خواهند داشت. پس چرا منتظرید؟ بیایید خودتان گریمور خودتان باشید. رموز بالا بردن جذابیت چهره‌تان را بشناسید و چون ستارگان سینما در اجتماع بدرخشید و روی آدم‌ها اثر بگذارید. در این راه حتما روی ما حساب ویژه باز کنید. تمام‌قد همراه شما هستیم.

ورکشاپ گریم با نگاهی بر روانشناسی شخصیت در روزهای هفتم و هشتم بهمن 95 در جهاددانشگاهی هنر برگزار خواهد شد.

مدرس: علی گودینی، مدرس دانشگاه آزاد و علمی-کاربردی

مهلت ثبت‌نام: اول بهمن 1395

هزینه کارگاه: 600 هزار تومان

سرفصل‌ها:

  • اصول طراحی چهره همراه با روش‌های علمی و عملی
  • کرکسیون (تصحیح) چهره و متعادل‌سازی کنتراست رنگ و حجم و کانتورینگ

آدرس: تهران، خیابان انقلاب، ایستگاه مترو دروازه دولت، خیابان خاقانی، نرسیده به خیابان سمیه، شماره 81

تلفن: 02188328652 الی 5

کانال تلگرام: @JDhonar

@Soratak22-7854

صفحه اینستاگرام:

  Honar_amoozesh_jahad

 

 

تماس با ما

آدرس :

خیابان انقلاب، دروازه دولت، خیابان خاقانی، شماره 81

  • شماره تماس : 5-88328652-021

درباره ما:

جهاد دانشگاهی واحد هنر با پشتوانه 30 سال تجربه و با برخورداری از ظرفیت ای متنوع و به روز ، فعالیت های گسترده ای را در حوزه ارایه خدمات آموزشی ،به عموم افراد جامعه و تامین نیازهای آموزشی دستگاهای و نهاد دهای دولتی و غیر دولتی ارایه مینماید.

با ما در تماس باشید (رونوشت)

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید...
 
telegram       Instagram