معاونت آموزشی جهاددانشگاهی-واحد هنر

آغاز ثبت نام ترم زمستان مربی هنرکودک

آموزش و تربیت مربی هنر کودک در جهاددانشگاهی هنر

فعالیت‌های هنری کودک زمینه‌ای است نامحدود برای اکتشاف طبیعت، انسان‌ها، رنگ‌ها، شکل‌ها و هر لحظه آن تجربه تازه‌ای است در دنیای ناشناخته، وسیله‌ای برای ابراز حالات، افکار و آرزوهای وی. کودک بالقوه خلاق و آفریننده است. او از محیط می‌گیرد با مجموعه توانایی‌ها و تجربه‌های قبلی خود درهم می‌آمیزد و بروز آن چیزی است خاص خودش.

به همین منظور جهاددانشگاهی واحد هنر به‌صورت کاملا تخصصی و کاربردی با برخورداری از ظرفیت‌های مناسب خود اقدام به برگزاری دوره "تربیت مربی هنر کودک" به‌صورت کوتاه‌مدت در جهت مهارت‌آموزی به مربیان مراکز پیش‌دبستان نموده تا بتواند گام مفیدی در این مسیر بردارد.

فراگیران با شرکت در دوره‌ آموزشی "تربیت مربی هنر کودک" می‌توانند در مدارس و مراکز پیش از دبستان، مهدهای کودک و سایر مراکز تربیتی از جمله خانه‌های کودک، فرهنگسراها، سراهای محله‌ها و آتلیه‌های هنری به آموزش مباحث هنر کودکان و پرورش مهارت‌های خلاقیت در کودکان بپردازند.

سرفصل‌های جدید آموزشی دوره "تربیت‌مربی هنر کودک" عبارتند از:

-پرورش خلاقیت هنر کودک

-بازی‌های نقاشی

-آشنایی با نمایش خلاق

-تحلیل نقاشی کودکان

-تحلیل هنر مدرن و هنر کودکان

-روانشناسی رشد کودکان

افزون بر این برای مادرانی که فرصت شرکت در کل دوره را ندارند، کارگاه‌های تک‌درس 1 یا 2 روزه نیز در نظر گرفته شده است.

کلاس‌های آموزشی "تربیت مربی هنر کودک" ترم زمستان در مرکز آموزش‌های تخصصی جهاددانشگاهی هنر از18   بهمن ماه 95آغاز و تا پایان اردیبهشت ماه96 ادامه خواهد داشت. ثبت‌نام در این دوره‌ نیز به‌صورت الکترونیکی و از طریق وب‌سایت‌های www.jdart.irوwww.jdhonar.ir امکان‌پذیر خواهد بود و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن¬های 5-88328652 و 09226503155تماس حاصل فرمایید.

با ما همراه باشید.@morabihonarkodak

تماس با ما

آدرس :

خیابان انقلاب، دروازه دولت، خیابان خاقانی، شماره 81

  • شماره تماس : 5-88328652-021

درباره ما:

جهاد دانشگاهی واحد هنر با پشتوانه 30 سال تجربه و با برخورداری از ظرفیت ای متنوع و به روز ، فعالیت های گسترده ای را در حوزه ارایه خدمات آموزشی ،به عموم افراد جامعه و تامین نیازهای آموزشی دستگاهای و نهاد دهای دولتی و غیر دولتی ارایه مینماید.

با ما در تماس باشید (رونوشت)

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید...
 
telegram       Instagram