معاونت آموزشی جهاددانشگاهی-واحد هنر

مرکز آموزش جهاددانشگاهی هنر، ورکشاپ تخصصی چاپ و رنگرزی پارچه برگزار می‌کند

مرکز آموزش جهاددانشگاهی هنر، ورکشاپ تخصصی چاپ و رنگرزی پارچه برگزار می‌کند

به ضیافت رنگ‌ها دعوت هستید

مد و طراحی لباس یکی از صنایع مهم و پربازده در جهان امروز به‌شمار می‌رود و طراحان این حوزه با استفاده از طرح و رنگ روی پارچه‌های مختلف سعی در ارائه طرح‌های خاص و نو دارند تا طیف وسیعی از سلایق مختلف را به خرید محصول خود ترغیب کنند. همه ما نیز به عنوان یک خریدار لباس سالانه بارها به فروشگاه‌های عرضه‌کننده انواع پوشاک مراجعه می‌کنیم تا طرح‌های عرضه شده توسط طراحان این حوزه را خریداری کنیم و به واقع از میان طرح‌های آنها پوشش موردنظر خود را انتخاب کنیم، اما یک لحظه درنگ کنید، چه کسی بهتر از خودتان می‌تواند بهترین طرح و نقش را برای شما طراحی و آن‌را روی پارچه پیاده کند؟ حتما با خود می‌پرسید، مگر می‌شود؟ ما هم در پاسخ می‌گوییم بله حتما، چرا که نه؛ تنها کافی است با جهاددانشگاهی هنر همراه شوید.

یک ورکشاپ ویژه

جهاددانشگاهی هنر ورکشاپ کارگاه آموزشی-تخصصی چاپ و رنگرزی پارچه را ویژه طراحان لباس، هنرجویان، طراحان دوخت، مزون‌داران و صاحبان گالری‌ها برگزار می‌کند. این ورکشاپ یک‌روزه، 19 آذرماه 1395 به مدت 5 ساعت برگزار خواهد شد و مهلت ثبت‌نام آن 17آذرماه 95 است.

سرفصل‌های دوره

1-آشنایی با چاپ در طراحی لباس و کاربرد آن

2-روش ساخت مهر و چاپ با مهر

3-چاپ ترافورد روی پارچه

4-نقاشی روی پارچه

5-رنگرزی پارچه

سایر مشخصات کارگاه

مدرس: مهسا ناصرزارع-مدرس طراحی لباس در دانشگاه علمی-کاربردی، جهاددانشگاهی و مجتمع فنی تهران

وسایلی که از طرف موسسه در اختیار هنرجو قرار می‌گیرند: تی‌شرت، رنگ سیلک، تلق، مقوا، ماکت، پارچه متقال

وسایلی که هنرجو باید همراه داشته باشد: شال رنگ‌های روشن، قلم‌مو، رنگ اکرلیک، پالت، رنگ بدون سوزن، نخ دمسه، قیچی کوچک، گیره چوبی، سوزن

 

 

تماس با ما

آدرس :

خیابان انقلاب، دروازه دولت، خیابان خاقانی، شماره 81

  • شماره تماس : 5-88328652-021

درباره ما:

جهاد دانشگاهی واحد هنر با پشتوانه 30 سال تجربه و با برخورداری از ظرفیت ای متنوع و به روز ، فعالیت های گسترده ای را در حوزه ارایه خدمات آموزشی ،به عموم افراد جامعه و تامین نیازهای آموزشی دستگاهای و نهاد دهای دولتی و غیر دولتی ارایه مینماید.

با ما در تماس باشید (رونوشت)

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید...
 
telegram       Instagram