معاونت آموزشی جهاددانشگاهی-واحد هنر

نقاشی دیواری

دوره نقاشی دیواری

 

پتینه و نقاشی دیواری

 

دیوارها یکی از موثرترین بخش‌های دکوراسیون منزلند. چرا که رنگ آنها تاثیر زیادی در ظاهر خانه و روحیه ساکنان آن ایفا می‌کند. در عین حال آسیب‌پذیرترین سطوح خانه نیز به شمار می‌روند چون نصب تابلوها، دیوارکوب‌ها، پرده‌های زینتی و برخورد وسایل خانه باعث صدمه دیدن آن­ها می‌شود.
لازم نیست حتما حرفه‌ای باشید. با آموختن چند تکنیک ساده می‌توانید این عیوب را رفع کنید. علاوه بر این گاهی هم پیش می‌آید که احساس می‌کنید دکوراسیون منزلتان برایتان تکراری شده و حالت یکنواختی پیدا کرده است. در این صورت نیازی نیست متحمل هزینه‌های زیاد شوید و وسایل خانه‌تان را تعویض کنید. حتی با رنگ کردن دیوارها به تنهایی می‌توانید تغییرات باور نکردنی در دکوراسیون خانه ایجاد کنید.
تکنیک­های کاربردی که در این دوره­ها آموزش داده می­شود صرفا محدود به دیوار نمی­شود، هنرجو پتینه ظروف، کاشی شکسته، پتینه شیشه، نقاشی شیشه، ویترای و آینه کاری را نیز آموزش می­بیند.

مرکز آموزش تخصصی هنرهاي كاربردي

جهاد دانشگاهیهنر

برنامه آموزشی ترم تابستان98 پتینه و نقاشی دیواری

رديف

عنوان درس

استاد

مدت

ساعت

روز و ساعت

تشكيل كلاس

شهريه

(تومان)

ترم1

پتینه1

مینو سپهر

32

جمعه12-9

330000

علی اسفندیاری

دوشنبه 16-13

ترم2

پتینه2

مینو سپهر

32

دوشنبه 12-9

330000

علی اسفندیاری

دوشنبه 20-17

ترم3

پتینه3

علی اسفندیاری

32

دوشنبه 13-10

330000

            

 

درباره ما:

جهاد دانشگاهی واحد هنر با پشتوانه 30 سال تجربه و با برخورداری از ظرفیت ای متنوع و به روز ، فعالیت های گسترده ای را در حوزه ارایه خدمات آموزشی ،به عموم افراد جامعه و تامین نیازهای آموزشی دستگاهای و نهاد دهای دولتی و غیر دولتی ارایه مینماید.